Adres e-mail: info@GearFreak.pl

GearFreak.pl jest własnością:

GrejFreak ApS
Gunnar Clausens Vej 58
8260 Viby J
Dania

Numer Spółki: DK31585538

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin w godzinach otwarcia oraz w weekendy i święta państwowe, z wyjątkiem Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.
Jeśli chcesz porozmawiać z nami bezpośrednio, zawsze możesz zadzwonić.

Masz pytania dotyczące zwrotów lub korzyści płynących z zakupów na GearFreak.pl?

Kliknij tutaj, aby poznać korzyści płynące z zakupów na GearFreak.pl

Zapytania biznesowe – Jak należy się z nami skontaktować?

GearFreak.pl często otrzymuje zapytania od różnych osób, które chcą z nami współpracować. Oczywiście, jesteśmy bardzo zaszczyceni tak dużym zainteresowaniem.

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę marketingową  lub w innych obszarach działalności, np. oferujesz atrakcyjne produkty, które możesz nam sprzedać, nie kontaktuj się z nami telefonicznie, a jedynie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem info@GearFreak.pl. Numer telefonu jest zarezerwowany dla naszych klientów. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii.

Dzieci i młodzież w wieku poniżej 18 lat

Musisz mieć ukończone 18 lat, aby móc zrobić zakupy na GearFreak.pl. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, musisz mieć własną kartę płatniczą, jak Visa, MasterCard lub inną.

Zamawianie towarów niemagazynowanych

Jeśli masz pytania dotyczące produktów niedostępnych w sklepie, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem info@GearFreak.pl.

Podczas zakupów na GearFreak.pl umowy są sporządzane w języku szwedzkim. Serdecznie witamy wszystkich w naszym sklepie internetowym.

Pozdrawiamy,
Casper & Kristian