Schnelle Lieferung deiner Bestellung Szybka dostawa Twojego zamówienia

Wszystkie zamówieni asą wysyłane tego samego dnia, jeśli zostały złożone przed 11:30 w dni robocze, a wszystkie zakupione artykuły są na stanie. Firmy kurierskie wybieramy tak, aby móc jak najszybciej dostarczyć Ci paczkę – wiemy przecież, że nikt nie chce czekać zbyt długo na swój nowy sprzęt!

Kostenloser Versand ab einem Bestellwert von 100 EUR  Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 499 zł

Oferujemy darmową wysyłkę przy zamówieniach powyżej 499 zł. Tak, w takim wypadku za standardową dostawę nie zapłacisz ani grosza!

Unser Preisroboter passt die Preise täglich an! Bot codziennie dostosowujący ceny!

W GeaFreak.pl wdrożyliśmy bota sprzedażowego, który każdego dnia skanuje ceny u konkurencji, by odpowiednio dostosować nasze. Dzięki temu jesteśmy jedną z najbardziej przystępnych cenowo marek na rynku. Jako nasz klient zasługujesz, aby móc kupić potrzebny sprzęt w najniższej możliwej cenie.

100 Tage Rückgaberecht100 dni na zwrot

W naszym sklepie masz aż 100 dni na zwrot. To wystarczająco dużo czasu, aby odesłać nam produkty, które nie spełniły Twoich oczekiwań. Pamiętaj jednak, że nie opłacamy przesyłek zwrotnych do Danii wysyłanych zza granicy. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do sekcji zwroty.

Secure shoppingBezpieczne zakupy

W GearFreak troszczymy się o Twoje bezpieczeństwo. W związku z tym na naszej stronie korzystamy z protokołów SSL i PCi, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich danych podczas zakupów.