Firma GrejFreak ApS (właściciel GearFreak) została założona 1 lipca 2008 roku w Danii, przez Kristian Rasmussen i Casper Pedersen. Kristian był kapralem Pułku Dragonów Jutlandzkich; stacjonował w Kosowie, w zespole 17 i w Afganistanie, w zespole 7. Casper zdobył tytuł licencjata na kierunku Sprzedaż Międzynarodowa i Marketing na Akademii Biznesu w Aarhaus. Pasjonuje go również aktywność na świeżym powietrzu, jednak tylko z perspektywy cywila.

Nasza firma jest zbudowana na fundamentach niezliczonych doświadczeń i zaleceń zawodowych żołnierzy ze wszystkich jednostek Duńskich Sił Zbrojnych. Faktem jest, że wielu z nich kupuje dziś sprzęt na własną rękę, aby uzupełnić otrzymane od armii wyposażenie. Zwłaszcza żołnierze stacjonujący w Iraku i Afganistanie szczególnie odczuwają potrzebę posiadania sprzętu, w który nie zostali zaopatrzeni.

 

 

Casper and Kristian from GearFreak

 

 

 

Od chwili rozpoczęcia naszej działalności w 2008 roku zapotrzebowanie na niezawodny sprzęt stale rosło, dlatego w kolejnych latach dodaliśmy dodatkowe kategorie, takie jak outdoor w 2011 roku i myślistwo w 2015 roku. Obecnie nasz magazyn o powierzchni 900 m² mieści towary ponad 250 marek, a firma zatrudnia już ponad 80 osób. Nasz najnowszy cel to jeszcze bardziej intensywna rozbudowa sklepu internetowego i otworzenie go na rynki międzynarodowe, co zaczęliśmy od Wielkiej Brytanii w 2021 roku.

Chcemy być najlepsi w branży zarówno pod względem jakości, ceny, jak i gamy produktów. Dodając nowe produkty do naszego sklepu, zachowujemy szczególną ostrożność. Pragniemy oferować naszym klientom wyłącznie najlepszy sprzęt. Ponadto dbamy, o wysoki poziom obsługi klienta, dlatego zawsze chętnie zamawiamy unikatowe produkty.

 

Z poważaniem,
Casper & Kristian


Nasza wizja:
"Chcemy stać się największym w Europie sklepem internetowym sprzedającym wyjątkowe produkty, dla którego klienci i ich potrzeby zawsze są w samym centrum uwagi


Nasza misja:
"Chcemy oferować naszym klientom wysokiej jakości sprzęt do celów wojskowych, outdoorowych i myśliwskich dzięki najlepszym produktom na rynku i znakomitej obsłudze klienta"


 

O nas

Na GearFreak stworzyliśmy bogatą kolekcję niesamowitego sprzętu dostępnego w jednym miejscu. Znajdziesz tu wszystko dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, harcerzy, fanów strzelectwa sportowego, żołnierzy i policji, jak również najlepszy sprzęt do treningu. Bez względu na to, jakiego sprzętu szukasz, na GearFreak znajdziesz wszystko, co najlepsze. Nasz najważniejszy cel to zapewnienie doskonałej obsługi, szybkiej dostawy i uczciwych cen, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze otrzymujesz to, co najlepsze na rynku.

GearFreak

 

Najlepszej jakości sprzęt na rynku

Na GearFreak mamy bogaty wybór sprzętu najpopularniejszych marek na rynku. Nasza kolekcja obejmuje ponad 400 różnych marek i aż 30 000 produktów. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem firmy 5.11 oraz innych marek, takich jak The North Face, Härkila, Trangia, Klymit, Seeland, Gerber i wielu innych. Jeśli chcesz odświeżyć swój sprzęt, to jesteś we właściwym miejscu.

GearFreak

 

Wysoka jakość obsługi

Klienci stanowią ważny element każdego biznesu. Dlatego kolekcja sprzętu GearFreak jest oparta na życzeniach i potrzebach naszych klientów. Podstawę naszej relacji stanowi mieszanka wysokiej jakości obsługi, otwartego dialogu i nieustannej optymalizacji struktury sklepu internetowego. Sądzimy, że ponad 9000 recenzji na Trustpilot, ponad 15 000 obserwatorów na Instagramie i ponad 52 000 fanów na Facebooku to najlepszy dowód na to, że nasze wysiłki w tym kierunku mają sens.

GearFreak

 

Program flexjob w GearFreak

W GearFreak od lat pracujemy z osobami niepełnosprawnymi w systemie flexjob – na tym zdjęciu np. widać właśnie zatrudnioną przez nas w ramach flexjob, Lone. Lone to dziesiąta osoba w GrejFreak pracująca w tym systemie.

Nasi pracownicy na tego rodzaju stanowiskach pracują w kilku różnych działach firmy, np. przy magazynowaniu, obsłudze klienta oraz w administracji. Praca w tym systemie to dla nas ogromna przyjemność. Z radością pomagamy niepełnosprawnym wejść na rynek pracy, dostosowując nieco obowiązki do ich potrzeb. Z naszego doświadczenia wynika, że pracownicy funkcjonujący w systemie flexjob są niezwykle zmotywowani, aby dobrze wykonywać swoją pracę i w związku z tym doskonale pasują do naszej firmy, gdzie dajemy z siebie wszystko, aby osiągnąć nasze wspólne cele.

Naszym pierwszym pracownikiem (oprócz naszych braci) była zatrudniona w 2015 roku Maybritt, która również pracuje w systemie flexjob. Jak pozostali pracownicy zatrudnieni w ramach tego subsydiowanego programu zatrudnienia, Maybritt wciąż jest z nami.

GearFreak 

 

Zawsze jesteśmy gotowi Ci doradzić

Każdego dnia, nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę, najszybszą dostawę oraz doskonałe wrażenia podczas całego procesu zakupów. Nasi eksperci dysponują ogromną wiedzą na temat całego naszego asortymentu i chętnie pomogą Ci wybrać najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt.

Witaj w GearFreak, rogu obfitości pełnym niesamowitości!
​​​​​​
Z poważaniem,
Casper & Kristian

GearFreak


Firma GearFreak – liczby i fakty

 

Założona w 2008 roku
 
 
Salon wystawowy i magazyn w Viby J, w Danii
 
 
Nagroda Børsen Gazelle 6 lat z rzędu
 
2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021
Liczba fanów na Facebooku
 
+50.000
Liczba produktów
 
+30.000
Liczba pracowników
 
+50
Liczba marek
 
+400
Wielkość magazynu
 
900 sqm
Zadowolenie klientów na Trustpilot 4,9 out of 5,0